Пацієнти, що приймають медичний канабіс в розвинених країнах зіткнулися з проблемою визначення “міцності” своїх ліків. Оскільки лікарі рекомендують різний баланс канабіноїдів для корекції різних станів, важливо підібрати сорт, максимально подібний до рекомендованого профілю.

Після того, як виявилося, що дослідження канабіноїдного профілю – процедура дорога, а ціна на лабораторне обладнання стартує від 20000 доларів, не рахуючи реактиви, на ринку стали з’являтися “кишенькові” рішення – прилади для швидкого і недорогого вимірювання % канабідіола, татрагідроканабінола і інших канабіноїдів в домашніх умовах.

Сьогодні на цьому ринку намітилися лідери. Стало зрозуміло, чиї рішення дійсно працюють, а чиї просто імітують вимірювання. Компанія виробник одного з найбільш вартого уваги приладу (PurpoPro), опублікувала порівняльну таблицю пропонованих покупцям рішень різних брендів.

Ціни варіюються від 80 до 120000 доларів. Технології: від простого візуального визначення, до високоефективної рідинної хроматографії. В основному, прилади зосереджені на вимірюванні ТГК і КБД. І тільки дорогі рішення тонкошарової та рідинної хроматографії можуть визначати інші канабіноїди та терпени.

Звертає на себе увагу позиція номер 2 і сарказм укладачів таблиці, адже прилад MyDx вимірює “важливі хімікати в канабісу”. Ми вже звертали увагу наших кліентів на цей девайс. Його непридатність доведена багатьма тестами і тисячами відгуків незадоволених клієнтів.

Аналізуючи таблицю, можна зробити висновок, що прилад PurplPro від компанії Purpl Scientific, є оптимальним рішенням для вимірювання вмісту канабіноїдів в сухому матеріалі. При вартості до 3000 доларів в Україні, він дуже швидко (5 секунд) видає аналіз з точністю достатньою для звичайного користувача (+ – 1-2%). Не потребує додаткових витрат на калібрування і витратні матеріали. Вміє визначати не тільки канабіноїди, а й вологість перевіряємого матеріалу.

Придбати PurplPro краще в Канаптеке – компанії, що здійснює дистрибуцію на території України.