Проведений в США національний опитування показало, що вживання канабісу для лікування гінекологічної болю – дуже поширене явище.

З 995 жінок, які взяли участь в опитуванні, не мало значення, курила жінка раніше чи ні; вони сказали, що спробують травичку, щоб позбутися від болю при судомах, кістах яєчників, ендометріозі та багато іншого.

Дослідники з університету Орегона охорони здоров’я і науки в Портленді вирішили порівняти ставлення жінок, які вже вживали канабіс, з тими, хто ніколи не вживав канабіс. Проте, більше половини тих, хто ніколи не вживав, сказали, що будуть використовувати його при гінекологічної болю.

Жінки, які вже вживали марихуану, в переважній більшості підтримували її для лікування гінекологічних захворювань – 91% з цих жінок розглядали можливість вживання канабісу при «будь-якому гінекологічному захворюванні».

Біль
Коли дуже боляче. За даними Національного інституту здоров’я, від 15 до 30% жінок страждають від болю в області тазу. Дослідження 2012 року показало, що у 84,1% жінок виникають менструальні болі.

Крім медичних станів, болів при менструації, вагітності, навіть до пологів, може бути хворобливим станом. У статті New York Times від 2020 року, в якій обговорюється лікування болю під час вагітності, Крістін Айзекс, доктор медицини, акушер-терапевт в Медичній школі Університету Співдружності Вірджинії з Річмонда, сказав: «Дуже, дуже часто жінки на всіх етапах вагітності відчувають дискомфорт , болі і ломоту в тілі ».

Незважаючи на це, жінки в обох групах найрідше розглядали можливість вживання марихуани від болю або нудоти під час вагітності.

Уникати канабісу під час вагітності – розумний крок. Дослідження, опубліковане в серпні, засноване на даних за п’ять років, показало зв’язок між вагітністю та розумовою відсталістю дитини і порушеннями навчання. Моделі на тварин показали, що регулярне вплив ТГК, активного з’єднання марихуани, може вплинути на зростання плаценти і плоду.

Задоволення
Марихуана може використовуватися не тільки для лікування болю. Також може допомогти з задоволенням. Чверть жінок, які не вживали марихуану, і дві третини жінок, які вживали марихуану, були зацікавлені у використанні марихуани для лікування сексуальної дисфункції. Quim, компанія, заснована двома жінками, продає лубрикант з ТГК, який обіцяє «збільшити кровотік, сприяти розслабленню таза і зменшити запалення і біль».

Хоча медична марихуана доступна в більшості штатів, медична марихуана від тазової або вагінальної болю може бути недоступна. У більшості станів біль в області таза або вульвовагінальний біль явно не вважаються кваліфікованими станами. Але хронічний біль і нудота часто вважаються кваліфікуючими умовами, і жінкам все одно доведеться звертатися до лікаря, щоб отримати медичну карту. Рак і пов’язана з ним біль майже завжди покриваються. І в багатьох штатах є статті, які дозволяють лікарям на свій розсуд в застосовувати медичну марихуану.

Політика
У законодавстві США про марихуану можуть відбутися політичні зміни. Президентство Байдена може перевести марихуану зі списку I в список II, що дозволить проводити більш великі медичні та клінічні дослідження.

Це добре узгоджується з висновком дослідників з Орегона про те, що «необхідні як подальші дослідження, так і клінічні рекомендації» для призначення канабісу для лікування гінекологічної болю.

Перевод статьи  Sabrina Emms на портале 420Magazine